Łączna liczba wyświetleń

sobota, 21 lutego 2015

Balsam do rąk True Blue Spa, Bath & Body Works

Dziś różowo mi, bo na dworze coraz ładniej a na tapecie fajny krem do rąk w pozytywnie nastrajającym opakowaniu. Tego rodzaju produkty są nieodłącznym elementem każdego dnia, mam je poustawiane w różnych miejscach w domu, jeden zawsze nosze w torebce. Wśród nich bywają lepsze, gorsze i przeciętne, jeśli jesteście ciekawe jak spisał się krem Bath & Body Works to zapraszam.

true blue spa


W nieprzeciętnej urody tubce o niestandardowej pojemności 74 ml mieści się bardzo gęsty i treściwy krem-balsam, który świetnie pielęgnuje i nawilża nasze dłonie. Parafina sprawia, że nakładamy sobie niewidzialne rękawiczki. Rękawiczki, które czujemy spory czas po aplikacji, więc nie każdy może to lubić. Ja nie przepadam, ale nauczyłam się już z nim współpracować - kremu używam w okresie jesienno-zimowym, głównie rano, przed wyjściem do pracy i wieczorem przed snem. Rano, bo zimne powietrze na dworze sprawia, że czas wchłaniania jest krótszy a wieczorem to wiadomo, wystarczy poduszka, kołdra i nic mi już nie przeszkadza.

Otwieranie typu klik jest bardzo wygodne a jednocześnie solidne - słychać bardzo wyraźne kliknięcie, więc krem sam nie otworzy się w torebce a jednocześnie paznokcie nie powinny ucierpieć.

Zapach kremu jest bardzo przyjemny, cytrusowy. Najbardziej czuję pomarańcze co dziwne, bo w składzie ich nie widać. Jest za to oliwa z oliwek, olejek awokado i morelowy i inne cuda.

Dostępność:
pewnie w sklepie firmowym, necie

Cena:
13 $ (nie wiem ile u nas)

Skład:

Lubicie takie konkretne kremy?

6 komentarzy:

 1. Zapewne zapach by mi się spodobał i opakowanie przyciąga uwagę :) a kremu nie lubię czuć na dłoniach :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasem są potrzebne takie konkretniejsze kremy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam, ale lubię treściwe kremy zimą zwłaszcza :)

  OdpowiedzUsuń
 4. lubię takie kremy, ale dostęp do B&BW mam niestety bardzo ograniczony :/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Masz pytanie? Pisz :) scar_lett@wp.pl