Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 5 stycznia 2012

Powitanie

Serdecznie witam wszystkie Maniaczki!

Od dawna podglądam wiele interesujących mnie blogów a jako, że obecnie mamy czas, w którym każdy coś sobie postanawia, pomyślałam, że może i ja spróbuję. Z góry przepraszam za wszelkie niedociągnięcia, ale dopiero raczkuję w tej materii, więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość - mam nadzieję, że szybko uda mi się to ogarnąć :) Wybaczcie mi również błędy ortograficzne i interpunkcyjne jeśli będę takowe popełniać, ale mam problem z przecinkami i pisownią "nie"... Ciągle nad tym boleję i staram się jak mogę.

Jak już wspomniałam, nie pracuję w zawodzie wyuczonym z różnych powodów (też niezależnych ode mnie). Przez prawie rok tułałam się po stażach a od paru miesięcy pracuję w projektach. Poza tym, jestem konsultantką i przedstawicielką 3 różnych firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią, dlatego też spora część moich postów będzie na ten właśnie temat. 

Zatem, do napisania! :*

6 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia i wytrwałości w prowadzeniu bloga :) co do kosmetyków Eucerin to i owszem, niedługo pojawi się recenzja (wytraciłam już ok 3/4 zawartości opakowań).

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję za pierwszy komentarz :)
  w takim razie czekam na recenzję, za jakiś czas i u mnie się pojawi

  OdpowiedzUsuń
 3. powodzenia w prowadzeniu bloga, czekam na pierwsze recenzje! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. truskawkowa chyba najlepsza:-) pozdrawiam
  Powodzenia w prowadzeniu bloga

  OdpowiedzUsuń
 5. chętnie będę częściej do ciebie zaglądać :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Masz pytanie? Pisz :) scar_lett@wp.pl