Łączna liczba wyświetleń

piątek, 27 stycznia 2012

Lakier Cherry Red - Pure Colour Floral, Oriflame

Dziś na pokuszenie; ) parę słów o kolejnym lakierze z serii Pure Colour Floral, tym razem będzie to odcień

Cherry Red


Ten lakier wydaje się być rzadszy od wczorajszego i do pokrycia wystarczyła mi jedna warstwa - malowana bardzo powoli i dokładnie. Może ilość potrzebnych warstw to wina bazy, bo wczoraj użyłam bezbarwnego lakieru do paznokci łamliwych i rozdwajających się a dziś bazy pod lakier (oba produkty z Avonu) - często te produkty stosuję samodzielnie i lakier strasznie szybko odpryskuje a baza jest ok.

Oto efekty

Mimo tego, że zrobiłam bardzo dużo zdjęć, trudno było mi uchwycić rzeczywisty kolor lakieru, kojarzy on mi się z Avonowym lakierem Cherry Jubilee (tylko ten nie ma drobinek).

Tu chyba wygląda najlepiej (w sensie, że "najwierniej")
Po tym jak zrobiłam te zdjęcia, postanowiłam pomalować serdeczne paznokcie lakierem

*Zdjęcie pochodzi z Internetu
ale pędzelek zdrapał mi lakier, więc już nie robiłam zdjęć (widocznie lakier nie zastygł dobrze albo za mocno docisnęłam pędzelek...)

Dziś też mogę się w końcu wypowiedzieć o trwałości wczorajszego i niestety, ale nie powala... Tak jak pisałam wyżej, może to być wina lakieru bazowego i tego, że w sumie były to 3 warstwy. Tak czy inaczej, wieczorem miałam już niezłe zadziory i jak próbowałam paznockiem zdrapać warstwę to schodziła bardzo łatwo - gdybym się uparła to mogłabym po prostu zdrapać wszystko bez używania zmywacza (a ten poradził sobie również szybko i lekko). Lakier nie odbarwia płytki.
Cena 12.9/8 ml (w promocji 8.9)


Jak Wam się podoba?

4 komentarze:

Dziękuję za komentarz :)

Masz pytanie? Pisz :) scar_lett@wp.pl