Łączna liczba wyświetleń

piątek, 29 lipca 2016

Wyzwanie TrustedCosmetics - Opróżniamy nasze kosmetyczki

Zwykle nie zgłaszam się do wyzwań czy akcji testowania kosmetyków, ale jak wczytałam się w maila od TrustedCosmetics to z zaciekawieniem weszłam na stronę i postanowiłam dołączyć. Bardzo spodobał mi się pomysł, który oprócz oczywistych porządków w kosmetyczce, pomoże mi także ogarnąć nieco i zapanować nad samym blogiem. Potrzebuję takiego kopa, bo lista produktów wartych wspomnienia (nie tylko w denku) rośnie a jak już siadam do pisania to szukam czy czasem nie mam jakiegoś lakieru do pokazania, bo tak łatwiej i szybciej ;)

Akcja skierowana jest do wszystkich blogerek, nie ma ograniczeń. Warunkiem są chęci i wytrwałość, bo akcja będzie trwała 6 tygodni. Co tydzień w niedzielę na stronie pojawi się tematyczna zajawka i zadaniem blogerek będzie odnieść się w poście u siebie do danej kategorii, prezentując swoich ulubieńców i produkty godne polecenia (tu też nie ma granic - można pokazywać tyle, ile się chce). Brzmi wspaniale, bo przecież nie ma nic lepszego niż pisanie o tym, co się naprawdę lubi, no nie?

Plan wyzwania przedstawia się następująco:
Start w niedzielę 31 lipca, więc jeśli pomysł spodobał się i Wam to zachęcam do dołączenia! :)

A może już się zgłosiłyście? Jestem bardzo ciekawa kto ze znajomych też weźmie udział.

3 komentarze:

  1. Myślę, że też wezmę udział i mam nadzieje, że wytrwam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie załapałam się na to wyzwanie, ale tematy postów są ciekawe, może skorzystam i opublikuję podobne posty u siebie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Masz pytanie? Pisz :) scar_lett@wp.pl